suszarka do ubrań

Suszarka do ubrań. Czy warto?

Suszarki do ubrań stają się z roku na rok coraz popularniejsze. Coraz więcej osób decyduje się na zakup urządzenia. Pewnie znajdą się i tacy, którzy stwierdzą, że nie jest to potrzebny sprzęt, ale większość osób, która postanowiła suszarkę kupić, jest z niej zadowolona.

Jakie są największe plusy posiadania suszarki?

– brak konieczności suszenia ubrań na suszarce tradycyjnej

– mniejsza ilość rzeczy do prasowania

– mięciutkie po wysuszeniu ręczniki i ubrania

– duża oszczędność czasu

Wiele osób za powód, dla którego nie decyduje się na zakup suszarki, uznaje brak miejsca. Suszarkę jednak w bardzo prosty sposób można postawić na pralce. Jest to możliwe dzięki zastosowaniu łącznika. Łącznik mocuje się do pralki, następnie do łącznika mocuje się suszarkę. Wymagana jest jedynie niezagospodarowana przestrzeń nad pralką.

W sklepach wybór suszarek jest bardzo duży: https://www.neo24.pl/duzeagd/suszarki.html

Na co w takim razie zwrócić uwagę wybierając suszarkę? Dobrze, jakby urządzenie miało poniższe funkcje:

– system zapobiegający zagnieceniom, na przykład okresowe wirowanie bębna po zakończeniu suszenia

– czujnik wilgotności, który sprawi, że suszarka sama dobierze czas suszenia ubrań

– małą głośność

– dużą pojemność i szerokie drzwiczki, które umożliwią umieszczenie w suszarce dowolnej ilości ubrań do suszenia

Duże znaczenie ma energooszczędność suszarki. Wiele energooszczędnych modeli posiada w ofercie firma Bosh: https://www.neo24.pl/duzeagd/suszarki.html?producent=bosch

Na szczególną uwagę zasługują tutaj suszarki z serii 4, które sprawdzą się zarówno w domu, jak i w hotelu: https://www.neo24.pl/bosch-wtr-85v5kpl.html

Urządzenia oferują system Sensitive Drying, który gwarantuje delikatne i równomierne suszenie. Pompa ciepła sprawia, że urządzenie do pracy potrzebuje o wiele mniej energii niż tradycyjne suszarki. Pozwala na suszenie ubrań w niższej temperaturze, co jest lepsze dla delikatnych tkanin. Suszarki posiadają również wiele automatycznych programów, między innymi: do prasowania, do szafy, extra suche. Wszystkie urządzenia są wyposażone w zabezpieczenia przed dziećmi. Nie będziemy musieli obawiać się uruchomienia suszarki przez nasze pociechy.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *